CEVİZ BAĞI ORGANİK NOHUT 1000g 6 X Adet

Fiyat : 73,89 TL  + KDV
KDV Dahil : 79,80 TL

Cevizbağı Organik ve Doğal Ürünler, yaşamın her anında ihtiyaç duyduğumuz ürünleri taze ve güvenilir şekilde tüketiciyle buluşturan, üretici kimliğiyle de faaliyet gösteren bir kuruluştur. 1994 yılında Kırşehir' in Kaman ilçesinde 105 dönümlük kapama bahçemizle, ağırlıklı ceviz, badem, bal taze meyve ve sebze üretmekteyiz. Soframızda tükettiğimiz bu güvenli ürünleri tüketicilerle paylaşmaktayız.
 
500 ağaçlık ceviz bahçemizle her yıl tüketicilere kaman cevizi sunmaktayız. Tohumdan yetişen ağaçlarımız her yıl üretim kapasitesi artarak doğal ceviz ihtiyacımızı karşılamaktadır. Bunun yanında üzüm, badem, elma, kayısı ve bal üretimlerimizde her yıl düzenli olarak devam etmektedir. Doğal köy yaşamının kıyısında kurulan bahçemizde, her yıl çeşitli etkinliklerle misafirlerimizi ağırlamaktayız. Misafirlerimizin kendi ihtiyaçlarını bahçemizden diledikleri gibi toplayarak tüketmelerini sağlamakta, aynı zamanda ürünlerin nerede üretildiklerini görme fırsatı sunmaktayız. 
Cevizbağı satış noktalarında; her yılın eylül ayında taze ceviz, her yılın Mayıs-Eylül ayları arasında yeni üretim ballar, Eylül ayından sonra üzüm, badem ,elma ve pekmez ürünlerini bahçemizden sizlerin sofralarına sunmaktayız. Bunun yanında diğer organik ve doğal ürünlerde ; recel, zeytinyağı, hububat, kuru meyve ve sebze, yumurta, süt ürünleri, ekmek, bal, polen, arı sütü, zeytin gibi ürünleri yılın her zamanında sizlere sunmaktayız. 
Arkadaşını Davet Et